sugestia

REKLAMA

Przewodnicy » zobacz szczegóły » dane przewodnika


Mateusz
Niemiec
Dane adresowe: Kraków
Województwo:małopolskie
Telefon:502091103     
Napisz do mnie: Wyślij wiadomość
* Imię i nazwisko:
   Nr telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 
* wymagane pola
Strona www:www.przewodnikkrakowski.pl
Login skype:-
Nr gadu - gadu:-
O mnie:

Jestem absolwentem historii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz licencjonowanym przewodnikiem krakowskim i pilotem wycieczek. Ponadto jestem przewodnikiem, instruktorem oraz animatorem zabaw i czasu wolnego w Kopalni Soli w Bochni, parku archeologicznym „Osada VI Oraczy” oraz Centrum Aktywnego Wypoczynku „Borek”.

Mimo młodego wieku mam duże doświadczenie, gdyż przewodnictwem pałam się od 2002 roku. To doświadczenie pozwala mi bardzo szybko odczytać potrzeby oprowadzanej grupy i dostosować się do nich. Najważniejsze dla mnie jest by grupa, którą oprowadzam, dobrze się bawiła i poza otrzymaniem merytorycznych wiadomości, po prostu miło spędziła czas. Parafrazując słowa znanej przysięgi Hipokratesa, moim mottem mogłoby być „Po pierwsze nie zanudzić” :-)

W mojej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko usługi przewodnicko-pilockie, ale oferuję również pomoc w organizowaniu całych pobytów (nocleg, wyżywienie, rezerwacja biletów, transport, aktywny wypoczynek itp.) w Krakowie i ogólnie w Małopolsce. 

www.przewodnikkrakowski.pl

Uprawnienia miejskie:Kraków
REKLAMA