REKLAMA

Piloci » woj. mazowieckie » dane pilota


Mariusz
Wiloch
 
Dane adresowe:ul. paryska 11/15/29 03-954 Warszawa
Województwo:mazowieckie
Telefon:696460723     
Napisz do mnie: Wyślij wiadomość
* Imię i nazwisko:
   Nr telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 
* wymagane pola
Strona www:-
Login skype:mario_q3
Nr gadu - gadu:77400
O mnie:
Podczas ostatnich lat odbyłem wiele podróży zagranicznych. Wszystkie z nich były zorganizowane samodzielnie przeze mnie, dla mnie samego lub jeszcze dla kilku towarzyszy podróży (wymaga tego ode mnie praca na obecnym stanowisku pracy). Dzięki temu poznałem realia w wymienionych krajach jak również zyskałem mnóstwo cennych kontaktów, które mogą być przydatne w przyszłej pracy, również pogłębiłem swoją znajomość języków: angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego oraz rosyjskiego, które obecnie doskonalę.
Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest kultura wschodnia, zarówno wschód bliski naszemu krajowi (Ukraina, kraje nadbałtyckie, Białoruś, Rosja) jak i wschód dalszy, który z pasją poznaję każdego roku (ostatnie dwie podróże to Syria – kilka miesięcy przed wybuchem rewolucji, oraz dwukrotnie Gruzja i Turcja w roku 2011 – wiosną i jesienią). Wschód pasjonuje mnie ze względu na to, że bardzo interesują mnie miejsca alternatywne, w tej chwili jeszcze mało turystyczne i znane w Polsce i Zachodniej Europie, ale z dużym potencjałem – w przyszłości na pewno mogące robić furorę wśród turystów (widzę tą ogromną szansę w przypadku Gruzji)
Z racji historycznych pasji poświęcam dużo uwagi również Grecji, Włochom, Egiptowi, Turcji – kolebkom obecnej cywilizacji.
Jestem osobą komunikatywną, która chętnie pomaga innym i dlatego w wolnym czasie pracuję jako wolontariusz w studenckim klubie swojej uczelni. Dzięki temu rozwinąłem umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi a także pogłębiłem swoją wiedzę dotyczącą organizacji imprez z udziałem ludzi młodych jak i kadry naukowej (wykładowcy wyższej uczelni).
Zdaję sobię sprawę, że moje doświadczenie w dbaniu o realizację przebiegu komercyjnych wycieczek zagranicznych nie jest duże, dlatego też chętnie przyjmę również ofertę stażu w Państwa firmie.
Jako człowiek młody i otwarty, posiadam takie cechy jak odpowiedzialność
i skuteczność w działaniu, umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, szybkość uczenia się. Mam nadzieję, że ta krótka charakterystyka mojej osoby zachęci Państwa do bezpośredniej rozmowy ze mną, podczas której będę mógł pełniej zaprezentować swoją kandydaturę.
Rezydent:nie
Specjalizacja:Polska
Europa
świat
Języki obce:angielski
francuski
hiszpański
rosyjski
REKLAMA