REKLAMA

Organizatorzy wycieczek » woj. śląskie » dane firmy


ŻYWIECKIE CENTRUM OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO
 
Dane adresowe:ul. Sienkiewicza 40A 34-300 Żywiec
Województwo:śląskie
Telefon:609789879     334759652
Napisz do nas: Wyślij wiadomość
* Imię i nazwisko:
   Nr telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 
* wymagane pola
Strona www:www.zywiec.turystyka.pl
Login skype:zbojnicki_szlak
Nr gadu - gadu:7165135
O firmie:

Nasza Firma powstała w 2007 roku i do tego czasu ugruntowaliśmy swoją wysoką pozycję w organizowaniu wycieczek i imprez integracyjnych dla firm, szkół i innych instytucji.

Jako nieliczni zaczynamy organizować zagraniczną turystykę przyjazdową w Beskidy, gdyż mamy co pokazać naszym sąsiadom zza miedzy i nie tylko!

Wyspecjalizowaliśmy się w organizacji wycieczek Pętlą Beskidzką, Kaskadą rzeki Soły, Szlakiem Beskidzkich Grodzisk, Szlakiem Raubritterów Beskidzkich, Beskidzkim Szlakiem Piwnym, Beskidzkim Szlakiem Jezior, Beskidzkim Szlakiem Pasterskim, Beskidzkim Szlakiem Maryjnym, Szlakiem Zbójników.

Kolejną nasza specjalizacją są białe i zielone kuligi. Beskidzkie dolinki idealnie nadają się na zorganizowanie wspaniałego kuligu z ogniskiem i z napadem zbójnickiej brygady Karpackie Zbóje. Po kuligach zachęcamy do skorzystania ze wspaniałych biesiad góralskich i zbójnickich w beskidzkich karczmach, których tu bez liku!

Ponadto z Żywieckim Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego możecie zorganizować szkolenie z imprezą integracyjną, team buildingową, konferencje czy wystawny bankiet.

Obsługujemy ponadto sektor wyjazdów o charakterze pielgrzymkowym, wycieczki objazdowe po Beskidach oraz wczasy dla klientów indywidualnych.

Wielkim powodzeniem cieszą się rejsy wycieczkowe stateczkiem po Jeziorze Żywieckim jak również zwiedzanie wnętrza elektrowni szczytowo – pompowej na górze Żar.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się zwiedzanie Muzeum Browaru Żywieckiego, organizacja biesiad piwnych w Browarze Żywieckim jak również podziwianie nowych atrakcji na Żywiecczyźnie takich jak Żywiecki Park Miniatur czy Park Etnograficzny Ziemi Żywieckiej w Ślemieniu.

Nasza bogata oferta wycieczek krajoznawczych, imprez integracyjnych oraz dużych plenerowych imprez rekreacyjno - sportowych znana jest już wielu firmom w Polsce i nie tylko. Atrakcyjna oferta Żywieckiego Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego skierowana jest do różnych grup Klientów.

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z propozycją wycieczek. Znajdziecie tutaj krótkie popołudniowe spacero-wycieczki, jak i całodniowe eskapady do ciekawych przyrodniczo, czy historycznie miejsc w Beskidach, jak również w sąsiednich regionach.

Zorganizujemy dla Państwa zwiedzanie muzeów, izb regionalnych, kościołów, zamków, pałaców, skansenów,

U nas wynajmiecie profesjonalnego przewodnika beskidzkiego, pilota wycieczki, który opowie Państwu ciekawostki o Beskidach i o zbójnikach, którzy grasowali tutaj nieprzerwanie przez prawie 400 lat.

U nas możecie również zamówić kapelę góralską Karpackie Zbóje www.karpackiezboje.pl która umili państwu każdą uroczystość.

W Żywieckim Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego działa zbójnicko – góralski sklep, w którym możecie kupić pamiątki z regionu Beskidów i z samego Żywca.

Nasz zespół łączy ze sobą zamiłowanie do podróży, doskonałą znajomość rynku turystycznego. Każdy produkt turystyczny, który dostarczamy naszym Klientom jest unikatowy, bo tworzony pod specjalne zamówienie. Wasze sugestie pomagają nam udoskonalać nasze wycieczki.

Nasza recepta na sukces jest prosta: praca w turystyce to nasza pasja! Turystyką, podróżami, chęcią zwiedzania świata, a zwłaszcza Beskidów pragniemy „zarazić” naszych Klientów – nie oszczędzamy więc na jakości! Korzystamy z obiektów noclegowych i gastronomicznych o dobrym standardzie i smacznej kuchni, komfortowych autokarów, zatrudniamy sprawdzonych i profesjonalnych przewodników, instruktorów i animatorów.

Jeżeli interesują Państwa:

 • ciekawe wycieczki po Beskidach z bogatym programem zwiedzania,
 • turystyka piwna, kulturowa i etniczna,
 • kuligi białe i zielone,
 • napady zbójnickie,
 • biesiady góralskie,
 • pielgrzymki po sanktuariach maryjnych w Beskidach,
 • obozy lub kolonie dla dzieci i młodzieży, zielone szkoły,
 • imprezy integracyjne i szkolenia dla pracowników,
 • wynajem komfortowych środków transportu,
 • noclegi w hotelach, pensjonatach, gospodarstwach agroturystycznych w Beskidach i nie tylko,
 • informacja turystyczna o regionie Beskidów,
 • rezerwacja pilotów wycieczek i przewodników beskidzkich

to dobrze trafiliście!

To wszystko można znaleźć u nas w Żywieckim Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego. U nas spotkasz się z miłą i profesjonalną obsługą, rzetelną i fachową poradą. Dzięki nam spędzisz niezapomniane chwile w Beskidach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Życzymy Państwu udanych i bezpiecznych wyjazdów!

Z poważaniem:

Dyrekcja i pracownicy Żywieckiego Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego.

Zobacz inne moje usługi:Konto przewodnik
Konto pilot
REKLAMA