Warning: Illegal string offset '296283e0a7d9f2d' in /includes/emial_klient_html.php on line 17

Warning: Illegal string offset '476283e0a7d9fb3' in /includes/emial_klient_html.php on line 17

Warning: Illegal string offset '266283e0a7da00d' in /includes/emial_klient_html.php on line 17
Organizacja wycieczek Stageman Polska - Chorzów

REKLAMA

Organizatorzy wycieczek » woj. śląskie » dane firmy


Stageman Polska
 
Dane adresowe:ul. Truchana 49 41-500 Chorzów
Województwo:śląskie
Telefon:796666609     
Napisz do nas: Wyślij wiadomość
* Imię i nazwisko:
   Nr telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 
* wymagane pola
Strona www:www.stageman.pl
Login skype:baslig
Nr gadu - gadu:12385489
O firmie:

STAGEMAN POLSKA to lider animacji czasu wolnego w Polsce. Jesteśmy wydawcą kilkunastu publikacji w tym zakresie, w tym: pierwszej w kraju książki poświęconej animacji. Prowadzimy praktyczne i bardzo kreatywne warsztaty animacyjne, na których wzoruje się konkurencja i biura podróży. Nasze działania posiadają patronat merytoryczny Polskiej Izby Turystyki, Dziennika Turystycznego i Jakuba B. Bączka – uważanego za największego specjalistę od animacji czasu wolnego w Polsce. Obsługujemy takich Klientów jak: PZU, Neckermann, Play, Walt Disney, Castrol, Lotto, TVP 1, Thomas Cook, współpracowaliśmy także z Rządem Hiszpanii, Ambasadą Słowacji i UEFA.

STAGEMAN POLSKA to nowoczesna Firma, która wyrosła na bazie międzynarodowego doświadczenia w zakresie animacji czasu wolnego, eventów i szkoleń. Jej misją jest popularyzacja w Polsce zawodu Animatora czasu wolnego i profesjonalna obsługa szkoleń i imprez w tym zakresie.

Po sukcesach na Majorce, Jamajce, w Tunezji, Turcji, Grecji, Niemczech i w Szwajcarii, STAGEMAN POLSKA zajmuje się w naszym kraju profesjonalną obsługą animacji czasu wolnego: od najlepszych w Polsce szkoleń animatorów, poprzez rekrutację i selekcję animatorów do projektów turystycznych, aż po prowadzenie nowoczesnej i kreatywnej animacji w każdych warunkach. Zajmujemy się także współpracą z programami telewizyjnymi oraz wysyłaniem polskich animatorów do kurortów turystycznych na całym świecie.

Nasze doświadczenia w kreowaniu i organizowaniu eventów również przyczyniają się do sukcesu Firmy. Nasi event-managers pracowali już na 4 kontynentach organizując wydarzenia medialne, PR-owe i rozrywkowe. Zajmujemy się zarówno eventami „małymi” jak i eventami na wielką skalę. Nasze doświadczenia i kontakty z mediami sprawiają, że eventy STAGEMAN POLSKA spełniają najwyższe wymagania Klientów i są oceniane jako perfekcyjne (dbamy o każdy szczegół).

STAGEMAN POLSKA to Firma, która zajmuje się także szkoleniami z zakresu umiejętności personalnych. Kluczowymi tematami są dla nas: animacja czasu wolnego, pedagogika zabawy, teambuilding, balonowe kreacje, malowanie buziek czy psychologia eventów. Wybitna i charyzmatyczna kadra szkoleniowa sprawia, że nikt nie będzie w stanie zapomnieć naszych warsztatów.

Najmłodszym „dzieckiem” STAGEMAN POLSKA jest działalność na polu e-learning. W czasach pośpiechu i przeciążenia, wychodzimy naszym Kursantom naprzeciw, proponując jedyne w kraju szkolenia e-learningowe z zakresu animacji czasu wolnego i psychologii eventów. Jest to szansa na naukę nowych umiejętności animacyjnych bez wychodzenia z domu!

Całość działań STAGEMAN POLSKA jest koordynowanych przez managerów, którzy całe swoje życie poświęcili na realizacje pasji związanej z pracą. Ogromna baza danych hostess, animatorów, prezenterów, modeli i modelek, helping staff w hotelarstwie i wykładowców sprawia, że projektami STAGEMAN POLSKA zajmują się zawsze profesjonalne i wyselekcjonowane osoby, które odnoszą sukcesy i budzą szacunek partnerów. Doskonała kadra i pasja z domieszką charyzmy to nasza recepta na sukces!

\"\"

REKLAMA