REKLAMA

Organizatorzy wycieczek » woj. warmińsko-mazurskie » dane firmy


Polskie Biuro Podróży Olsztyn Sp. z o.o.
 
Dane adresowe:ul. Lipowa 6 10-065 Olsztyn
Województwo:warmińsko-mazurskie
Telefon:895350818     668031103
Napisz do nas: Wyślij wiadomość
* Imię i nazwisko:
   Nr telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 
* wymagane pola
Strona www:www.pbpo.pl
Login skype:pbpo.lina
Nr gadu - gadu:-
O firmie:
Polskie Biuro Podróży Olsztyn Sp. z o.o. (PBPO) jest  touroperatorem specjalizującym się w profesjonalnej aranżacji i realizacji wycieczek autokarowych i lotniczych po Europie, Rosji i Kaukazie.

Jest to firma z 100% udziałem polskiego kapitału (Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Warmińsko Mazurskiego.)

Polskie Biuro Podróży Olsztyn Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o usługach turystycznych, posiada Gwarancję Ubezpieczeniową wydaną przez Signal Iduna Polska – Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Zespół dziś tworzący PBPO w okresie 1995 – 2010 stanowił trzon komórki organizującej wycieczki autokarowe w ORBIS TRAVEL. Od 2010 roku dobre tradycje i praktyki zapoczątkowane przez polską markę ORBIS są z powodzeniem kontynuowane przez ten zespół tworząc PBPO.

PBPO realizuje wycieczki zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.pbpolsztyn.com i w katalogu „Autokarem przez Europę”.

Ofertę PBPO znajdą Państwo w sieci kilku tysięcy Biur Podróży współpracujących z PBPO na terenie całego kraju oraz na naszej stronie internetowej www.pbpolsztyn.com.

PBPO realizuje również wycieczki grupowe (szkoły, instytucje, zakłady pracy) realizowane na indywidualne zamówienie. Jesteśmy zorientowani na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów.

Niezależnie od wybranego przez Państwa kierunku wycieczki, czasu jej trwania oraz programu, PBPO zapewni Wam:

  • miłą, szybką i kompleksową obsługę
  • propozycję bogatego i ciekawego programu
  • najlepsze dostępne hotele
  • kompetentnych i opiekuńczych Pilotów i Przewodników
  • nowoczesne autokary o wysokim standardzie
  • efektywne zwiedzanie z obsługą w systemie TOUR GUIDE, umożliwiający Klientom wygodny sposób poznawania wielkich miast europejskich
  • rozsądne ceny

Wieloletnie doświadczenie zespołu PBPO i dążenie do perfekcji w organizacji oraz realizacji wycieczek wraz z wieloma pozytywnymi opiniami daje nam przekonanie, iż jesteśmy gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Zgodnie z procedurami firmy wszystkie nasze imprezy przed i po ich realizacji są dokładnie analizowane według rygorystycznych kryteriów.

Najmocniejszą stroną naszej firmy są ludzie: pracownicy biura oraz piloci wycieczek. Różnią nas kierunki wykształcenia zawodowego, wiek i wiedza. Łączy nas o wiele więcej: pasja, zainteresowania i ambicje… a co najważniejsze motywuje i cieszy nas wspólna praca. Dzięki temu, możemy oferować naszym Klientom innowacyjne oraz inspirujące produkty w dziedzinie turystyki.

Jako bezpośredni organizator wycieczek angażujemy się w tworzenie i realizację imprez autokarowych oraz samolotowych zapewniając właściwe warunki podróżowania i wypoczynku.
Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Zaufanie jakim nas obdarzył traktujemy jako zobowiązanie do realizacji usługi najwyższej jakości oraz gwarantujemy niezapomniane przeżycia, możliwość odkrywania odległych miejsc, poznawanie ludzi i nawiązywanie nowych przyjaźni.

Dążymy do tego by być Partnerem pierwszego wyboru dla Klientów chcących zwiedzać Europę i resztę świata.

Tworzymy ofertę podróży edukujących, pasjonujących, wyjątkowych wartości!

REKLAMA