REKLAMA

Organizatorzy wycieczek » woj. podkarpackie » dane firmy


Biuro Podróży BIESZCZADER
 
Dane adresowe:ul. Dworska 13 38-610 Polańczyk
Województwo:podkarpackie
Telefon:134383383     691523661
Napisz do nas: Wyślij wiadomość
* Imię i nazwisko:
   Nr telefonu:
* Adres e-mail:
* Treść wiadomości:
 
* wymagane pola
Strona www:www.bieszczader.pl
Login skype:-
Nr gadu - gadu:-
O firmie:

Biuro Podróży BIESZCZADER zostało utworzone przez samych turystów, którzy pragną na każdej wycieczce poczuć w 100 % klimat zwiedzanego miejsca.
Zajmujemy się przede wszystkim organizacją turystyki dla grup. Klientów indywidualnych podczas pobytu w Bieszczadach zapraszamy na wycieczki jednodniowe oraz do śledzenia “aktualności“, gdzie umieszczamy informacje o możliwości uczestniczenia w imprezach wielodniowych.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo oferty WYCIECZEK po Bieszczadach, programy wycieczek jednodniowych do Lwowa, na Węgry, po zamkach Słowacji, na kolej zakarpacką, wyprawy na Ukrainę – do wyjątkowego Lwowa, na Kresy, przepiękny KRYM z autorskim programem, zachwycające góry Ukrainy, wyjazdy na Węgry, do Wiednia, Czech, ale także mało znanej krainy Drakuli – Rumunii.

Zapraszamy również na NARTY do Austrii, Słowacji, Szwajcarii, Włoch, a jako nieliczni w Polsce organizujemy wyjazdy narciarskie na Ukrainę – BUKOVEL i do Rumunii łącząc ze zwiedzaniem Transylwanii! Pomagamy polepszyć umiejętności narciarskie naszych klientów oraz dbamy o integrację.

Zajmujemy się również: świadczeniem usług przewodnickich, wynajmem busów i autokarów (w tym sypialnych!), organizujemy dyskoteki w różnych klimatach, ogniska w niepowtarzalnych miejscach, występy kabaretu, wieczorki muzyczne, spotkania ze Szwejkiem i bieszczadzkimi zakapiorami, przejazdy autami terenowymi typu UAZ, zajęcia linowe, kuligi, degustacje wina i inne usługi dopasowane do wymagań klienta.

REKLAMA